Tabletki wczesnoporonne – oryginalny zestaw galeria zdjęć

tabletki wczesnoporonne

Jak kupić by nie stracić ?

Tabletki wczesnoporonne potrzebne na wczoraj? Mając już za sobą decyzję o aborcji, szukając tabletki poronne , musimy mimo presji czasu rozróżnić uczciwych sprzedawców od oszustów. Szczegółowo zostało to opisane w artykule pigułki poronne – oryginalny zestaw. Dziś przyjrzymy się temu od strony pudełek/blistrów oraz producentów mifepristone oraz misoprostol’u.

Polski rynek a zagranica

Podejrzewam, że większość czytelniczek pochodzi i mieszka w Polsce, zatem nasz rynek będzie interesował nas najbardziej. Warto jednak nadmienić, jak sprawy się mają np. na zachodzie. W zależności od kraju na ogół tabletki wczesnoporonne nie są produktem trudno dostępnym. Wybierając się do ginekologa opowiadamy mu o zaistniałej sytuacji po czym przechodzimy niezbędne badania oraz procedury. Istnieje możliwość konsultacji z psychologiem. W niektórych krajach aborcja farmakologiczna wymaga kilkudniowego odstępu między wizytą u specjalisty a możliwością zakupu. Dzieje się tak dlatego, ponieważ kobieta która nie jest gotowa na bycie matką a dowiaduje się o zaistniałym fakcie jest nie rzadko w szoku. Towarzyszą temu silne emocje, dlatego lekarze zanim przepiszą tabletki poronne na receptę dają kilka dni na zastanowienie się czy decyzja ta jest słuszną. Tabletki wczesnoporonne są dla Ciebie jeśli jesteś pewna tego co robisz.

Za granicą lepiej?

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Za granicą nie musimy martwić się o oryginalność czy pochodzenie mifepristone oraz misoprostolu. Udając się do apteki z receptą mamy pewność, że nikt nas nie oszuka. Mamy również możliwość wyboru producentów oferujących różne ceny ale zawsze są to tabletki wczesnoporonne z substancjami mifepristone oraz misoprostol. Poniżej prezentujemy kilka wybranych opakowań oraz znanych firm produkujących tabletki za granicą, na niektóre z nich możesz także natrafić w polskim internecie. Cieszą się one zaufaniem wśród farmaceutów, lekarzy oraz nas czyli kobiet w sytuacji niechcianej ciąży :

tabletki poronne, misoprostol

tabletki poronne, mifepristone

Tabletki wczesnoporonne z Polski są również bezpieczne i pewne ale tylko z dobrego źródła!

Zdecydowana większość z nas mieszkających w Polsce kobiet w sytuacji niechcianej ciąży tabletki wczesnoporonne zakupuje za pośrednictwem sklepu internetowego. Przeważnie otrzymujemy tabletki poronne w blistrach które są opisane nazwą – jest to jak najbardziej dobry zakup. Jeżeli zakupiłaś zestaw poronny w woreczku a pigułki są luzem to prawdopodobnie zostałaś oszukana. Zwróć uwagę na to, czy nie dostałaś zamienników takich jak Arthrotec czy Cytotec. NIGDY nie przelewaj pieniędzy na konto zanim nie zobaczysz paczki razem z kurierem pod swoimi drzwiami. O doświadczeniach innych kobiet możesz przeczytać na AborcjaPytania.pl lub podzielić się z innymi swoimi.

Udostępnij:

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading