Pigułki poronne – oryginalny zestaw

pigulki poronne, tabletki poronne, tabletki poronne cena, aborcja, aborcja farmakologiczna, misoprostol, mifepristone

Pigułki poronne czyli aborcja farmakologiczna

Pigułki poronne czy tabletki poronne to termin pod którym kryją się dwie substancje misoprostol oraz mifepristone o stężeniach 200 mcg powodujące poronienie u kobiety zażywającej te leki. W Polsce aborcja farmakologiczna jest nielegalna. Lekarz nie wypisze nam recepty. Przez to nie możemy udać się do apteki by zakupić pigułki poronne. Dostęp do tabletek możemy uzyskać za pośrednictwem internetu, jednak musimy dobrze rozpoznać oryginalny zestaw by nie paść ofiarą oszustów. By spełnić warunki bezpieczeństwa oraz skuteczności musimy przyjąć do swojej wiadomości parę istotnych informacji na temat zestawu poronnego.

Co zawiera oryginalny zestaw ?

Oryginalny zestaw MUSI zawierać jedną tabletkę Mifepristone o stężeniu substancji 200 mcg oraz osiem tabletek Misoprostol‘u również o stężeniu 200 mcg. Pigułki poronne tworzą zestaw poronny tylko wtedy kiedy posiadamy wyżej wymienione leki o takich stężeniach w takiej ilości.

Jak wyglądają tabletki poronne?

Tabletki poronne MUSZĄ być sterylnie i fabrycznie zapakowane w blistrze na którym widnieje informacja z nazwą leku i substancji oraz datą ważności do spożycia. Wygląd ich na pierwszy rzut oka nie powinien budzić podejrzeń co do źródła ich pochodzenia. Zdrowie i bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu dlatego uważnie przyjrzyj się temu, co planujesz kupić lub kupiłaś.

Ile kosztują tabletki poronne?

Pigułki poronne to spory wydatek. Za naszą zachodnią granicą w aptekach za pośrednictwem recepty możemy zakupić je w zależności od kraju oraz producenta za kwotę kilkudziesięciu euro. W Polskim internecie na zakup oryginalnego zestawu pochodzącego z apteki musimy liczyć się z wydatkiem przynajmniej 400 zł. Podróbki, zamienniki bądź tabletki poronne nie znanego pochodzenia mogą być znacznie tańsze lecz nie są warte zakupu. Zdrowie i nasze bezpieczeństwo jest bezcenne. Dokonujmy zakupu rozsądnie. NIGDY NIE WYSYŁAJ PIENIĘDZY NA KONTO BANKOWE ZANIM NIE PRZYJDZIE DO CIEBIE KURIER Z PACZKĄ. Miejmy również na uwadze fakt ze tylko z pomocą oryginalnego zestawu nasze szanse na dokonanie skutecznej i bezpiecznej aborcji wynoszą 98%.

Jak znaleźć oryginalny zestaw do przeprowadzenia aborcji?

Decydując się na tabletki poronne pamiętajmy, że w polskim internecie nie trudno jest trafić na oszusta chcącego zarobić na czyiś problemach. Nie uczciwy sprzedawca może wysłać nam zamienniki, podróbki lub co gorsza po otrzymaniu pieniędzy na konto możemy wcale nie otrzymać paczki. Korzystaj ze sprawnych źródeł oraz pewnych stron internetowych i sklepów. Jeśli jesteś już po zakupie lub niestety tabletki poronne okazały się podróbka czy tanim zamiennikiem, podziel się swoją opinią z innymi na AborcjaPytania.pl . Strona daje możliwość bezpośredniego zadawania pytań kobietom które dokonały już aborcji farmakologicznej oraz lekarzom specjalistą. Uzyskasz tam również wiele odpowiedzi na dręczące Cię pytania.

Udostępnij:

1 thought on “Pigułki poronne – oryginalny zestaw

  1. Stosowanie Mifepristone i Misoprostol - Tabletki Poronne
    11 lutego 2018 at 23:04

    […] powodzenia aborcji oraz bezpieczeństwo podczas zabiegu. Szczególnie ważne jest by mieć kompletny oryginalny zestaw. Tylko taki daje nam skuteczność na poziomie 98% nie wspominając już o naszym […]

    Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading