Leki poronne ? Tabletki poronne ? Czyli nazewnictwo w internecie

tabletki poronne, leki poronne, tabletki wczesnoporonne, pigułki poronne, tabletki poronne kup, kupie tabletki poronne, sprzedam tabletki poronne, aborcja, aborcja farmakologiczna, zestaw poronny

Leki poronne w internecie czy tabletki poronne?

Leki poronne to jedna z kluczowych nazewnictw. Przeglądając internet pewnie natknęłaś się na różnego rodzaju nazewnictwo jeśli chodzi o tabletki poronne. Pigułki poronne, leki poronne,  tabletki wczesnoporonne, leki aborcyjne, tabletki aborcyjne, zestaw aborcyjny, mifepristone, misoprostol, mizoprostol, arthrotec, cytotec, ru 486 itp. To wszystko na ogół sprowadza się do środków używanych przez nas kobiety w jednym celu – usuwanie ciąży.

Jakich nazw się wystrzegać?

Przede wszystkim nie nazw a oszustów. Na ogół każde nazewnictwo z wyżej wymienionych jest dobre i odnosi się do zestawu poronnego natomiast Arthrotec to nazwa leku firmy Pfizer który w swoim składzie zawiera mizoprostol oraz sól sodową diklofenaku. Arthrotec jest produktem przeznaczony do leczenia schorzeń stawów, nie jest lekiem aborcyjnym. Na czarnym rynku sprzedaje się go do celów aborcji ze względu na posiadanie w swoim składzie misoprostolu. Przeprowadzenie skutecznej aborcji czasem się udaje, czasem nie. Zawsze miejmy na uwadze to, by stosować WSZYSTKIE LEKI zgodnie z ich przeznaczeniem. Branie Arthrotec’u w celu przerwania ciąży daje nam około 50,60% szans na powodzenie.

Firma ma znaczenie?

Źródło ma znaczenie. Nie szufladkujmy przez oszustów w internecie od razu całej firmy czy też producenta. Leki poronne powinny pochodzić z pewnego sklepu internetowego jeśli chodzi o nasz kraj. Sprawdź opinie zanim kupisz, sprawdź zdjęcia zanim kupisz, sprawdź wiarygodność sklepu zanim kupisz, sprawdź sposób zapłaty i nigdy nie wysyłaj pieniędzy na konto przedpłatą. Firmy które możesz znaleźć w aptece lub internecie produkujące leki poronne to np. Angusta, Cipla, Serral, Greenstone Brand, Ivax, GL, MTP kit, Beijing Zizhu Pharmaceutical, Gavis, Yashica, Stada, Medi Mart, Tectol, Elwin, Teva, Ckt, Nec Life. Pamiętaj, by wystrzegać się przede wszystkim oszustów a dopiero później możesz interesować się źródłem pochodzenia tabletek poronnych.

Leki poronne dla mnie?

Przy wyborze kieruj się rozwagą i rozsądkiem. Nie podejmuj decyzji w pośpiechu – oszuści tylko na to czekają. Pamiętaj że chodzi przede wszystkim o twoje zdrowie, bezpieczeństwo oraz anonimowość a dopiero na samym końcu pieniądze które możesz stracić zamawiając leki poronne z podejrzanej strony. Nie jest ważna nazwa ani producent ale bardzo ważne by twój zestaw poronny posiadał 1 tabletkę MIFEPRISTONE oraz 8 tabletek MISOPROSTOL.

Udostępnij:

Leave a Comment

Loading