Gdzie kupić tabletki poronne?

Sprawdzamy gdzie kupić tanie i bezpieczne tabletki poronne ( zestaw poronny)

Coraz więcej pytań wpływa na naszą skrzynkę pocztową z pytaniem gdzie kupić tabletki poronne poniżej cytujemy kilka z nich:

„(…) Gdzie można kupić tabletki poronne bez recepty?”

„(…) Czy mogą państwo powiedzieć gdzie kupić pewne tabletki poronne?”

„(…) Gdzie kupić sprawdzone tabletki poronne?”

„(…) Gdzie kupić tabletki poronne w Polsce?”

„(…) Gdzie dostane tabletki poronne?”

Nie chcąc być gołosłownymi postanowiliśmy to sprawdzić na własne skórze. Na wstępie zaznaczamy, że nie interesowały nas ogłoszenia z tabletkami poronnym z uwagi na fakt, iż ponad 80 procent to Arthrotec, który stanowczo odradzamy jako lek poronny z racji, iż posiada w swoim składzie silny lek przeciwbólowy oraz większość sprzedających żądała wysyłki pieniędzy na konto przed wysłaniem paczki z tabletkami poronnymi.

Przyszedł czas na apteki oraz sklepy internetowe oferujące tabletki poronne. Szukając w internecie wydawało by się, że jest niezliczona liczba stron oferująca sprawdzone tabletki poronne, lecz po dogłębnym ich przeanalizowaniu większość stron okazała się niewiarygodna.

Większość stron został stworzona przez oszustów żerując na nieszczęściu kobiet w niechcianej ciąży. Ponad 90% stron oferowało zestawy po wcześniejszej wpłacie na konto co zwiększało znacząco ryzyko oszustwa. Niektóre ze stron miały bardzo dziwny zapis odnośnie czasu realizacji zamówienia – od 5-14 dni. Czyżby potrzebowały czasu na wypłatę pieniędzy z konta przez zgłoszeniem oszustwa na policję?

Zamawiamy tabletki poronne ( zestaw poronny) ze strony „zestawporonny.pl”

W końcu trafiliśmy na stronę, która oferowała zestaw poronny (1 tabletka Mifepristone oraz 8 tabletek Misporostolu (Mizoprostolu) za pobraniem w cenie 389 zł.

Zestaw poronny sklep zestawporonny.pl
Zestaw poronny – tabletki poronne ze sklepu zestawporonny.pl

Przed zamówieniem zapytaliśmy na czacie czy jest to prawdziwe zdjęcie oferowanych tabletek poronnych oraz czy wysyłają za pobraniem.

Poniżej przedstawiamy rozmowę z konsultantem tego sklepu z tabletkami poronnymi.

 

Decyzja zapadła ZAMAWIAMY! Rozmowa z konsultantem przebiegła w sposób doskonały co trochę nas uspokoiło.

Paczkę zamówiliśmy dnia 16.04.2018 o godzinie 15:30.

Po dwóch dniach czyli 18.04.2018 paczka była u nas na miejscu. Poniżej zamieszczamy zawartość paczki:

Zestaw poronny ze sklepu: zestawporonny.pl
Tabletki poronne ze sklepu zestawporonny.pl

Podsumowując, zestaw poronny ze sklepu ZestawPoronny.PL, doszedł bardzo szybko. Wszystkie tabletki były oryginalnie zapakowane oraz posiadały długą datę ważności. Kontakt ze wsparciem tej apteki przebiegał w sposób nienaganny. I to wszystko za pobraniem ( mniejsze ryzyko oszustwa).

Udostępnij:

Leave a Comment

Loading